Waga (kg)

Wymiary (cm)

Zamów kuriera DHL, UPS, OPEK, K-EX

     Zamów kuriera DHL, UPS, OPEK, K-EX, taka czynność nabiera zupełnie nowej jakości, gdy realizujemy ją przez internet. Aplikacje internetowe osiągnęły nowy poziom i udostępniają nowe możliwości w obsłudze usług kurierskich, a w zasadzie ich rezerwacji i zamawiania - automatyzując szereg czynności w przekazie informacji pomiędzy Klientem a firmami kurierskimi. Branża kurierska odpowiadając na zapotrzebowanie e-commers rozwija się dynamicznie oferując usługi od drzwi do drzwi, od nadawcy do adresata, poczynając od przesyłek lokalnych po międzynarodowe. Dużo ofert i możliwości wyboru, ale jak bez zbędnej straty czasu wybrać usługę optymalną? Jak zamówić kuriera? Czy przesyłka standardowa, czy ekspresowa, czy dany kurier obsłuży ten rodzaj przesyłki i w jakiej cenie?

     Szybka odpowiedź na te i inne pytania podana w formie tabeli przez aplikację wysyłkową CentrumKurierskie.pl stanowi o ww. komforcie zamawiania kuriera. Kalkulator przesyłek kurierskich wyslij-paczke.com.pl przekieruje dane o Państwa przesyłce do platformy wysyłkowej CentrumKurierskie.pl, która automatycznie przedstawi listę potencjalnych wykonawców zmawianej usługi.

     Gdy wysyłamy kilka rodzajów przesyłek może okazać się, że optymalnym rozwiązaniem np. tańszym - jest skorzystanie z usług dwóch różnych firm. Możemy dokonać tego z poziomu tej samej aplikacji, jak również zrealizować bezpiecznie należne płatności, nie wychodząc z aplikacji, a później monitorować przesyłki realizowane przez te firmy. Zapraszamy.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- przesyłki kurierskie opek, ceny przesyłek kurierskich, broker usług kurierskich
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl