Waga (kg)

Wymiary (cm)

Tanie przesyłki kurierskie

    Tanie przesyłki kurierskie oferowane przez największe sieci krajowych i międzynarodowych przewoźników DHL, FedEx, UPS, OPEK, K-EX dostępne są dla Klientów indywidualnych za pośrednictwem min. aplikacji CentrumKurierskie.pl, do której przekieruje formularz kalkulatora prezentowanego powyżej. Aplikacja jest zintegrowana z systemami ww. firm kurierskich i umożliwia porównanie oferowanych cen dyskontowych, jak również złożenie i opłacenie zamówienia on line.
     Przesyłki kurierskie rozwijają  się w ostatnich latach  bardzo szybko za sprawą zglobalizowanego rynku i e-handlu. Przesyłki kurierskie   w zakresie wygodnych rozwiązań  logistycznych i ich bezpieczeństwa prezentują  bardzo obszerną ofertę. Wynika to ze zróżnicowanych potrzeb Klientów oraz maksymalnego zaangażowania firm kurierskich, aby te potrzeby spełnić. W ofercie rynku dostępne są tanie przesyłki kurierskie gdzie podstawą jest podjęcie i dostarczenie przesyłki od drzwi do drzwi, jak również znacznie droższe logistyczne usługi niestandardowe.

     Najczęściej firmy kurierskie dostarczają do adresatów przedmioty zakupione w sklepach internetowych, części zamienne na trasie magazyn - serwis oraz dokumenty prawne takie jak np. umowy oraz wiele innych przesyłek zróżnicowanych pod względem wielkości, wartości i wymaganego terminu dostawy.
    W niedalekiej przeszłości, tuż przed popularyzacją technik internetowych - lokalny i krajowy rynek usług kurierskich był znacznie mniejszy i ograniczała się głównie do kancelarii prawnych i korporacji biznesowych, jak również zakres świadczonych usług ograniczał się do szybkiej i bezpiecznej wymiany dokumentów pomiędzy urzędami.
    Dzisiaj rynek usług kurierskich powiększył się, zyskał nowych Klientów i rozszerzył się na nowe rodzaje przesyłek obejmując niemal wszystkie rodzaje drobnych towarów. Zapotrzebowanie runku na tanie przesyłki kurierskie stale wzrasta. Zapraszamy do skorzytania z naszej aplikacji wysyłkowej gwarantującej najniższe ceny.
    
    
   

Rzetelne i tanie przesyłki międzynarodowe

Na krajowym rynku firm kurierskich funkcjonuje wiele przedsiębiorstw o różnej skali i zakresie świadczonych usług. Firmy o bogatej ofercie usług podstawowych i skatalogowanych usług dodatkowych - obejmujące swoim zasięgiem działania, poprzez sieć strategicznie rozmieszczonych terminali - niemal wszystkie kraje i terytoria świata, to m.in.: DHL Ekspres, FedEx, UPS, a firmy mniejsze krajowe to takie jak OPEK, K-EX oraz wiele innych. Jak zamówić przesyłki kurierskie w niskiej, promocyjnej cenie? Aplikacja CentrumKurierskie.pl umożliwia wybranie taniej przesyłki kurierskiej w danej kategorii usług. Zamówienie kuriera i jego opłacenie odbywa się zgodnie z zasadami bezpiecznej bankowości elektronicznej, a następnie przesyłka jest monitorowana.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- przesyłki kurierskie, tani broker kurierski, tanie przesyłki kurierskie
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl