Waga (kg)

Wymiary (cm)

Tani kurier międzynarodowy i krajowy

     Tani kurier międzynarodowy i krajowy jest dostępny dla każdego, dla osób prywatnych jak i firm wysyłających nawet jedną przesyłkę. Dostęp w systemie online - poprzez łącze internetowe i internetową aplikację wysyłkową CentrumKurierskie.pl. Z jej użyciem możemy automatycznie porównać ceny usług kurierskich i zamówić kuriera jednej z renomowanych firm min. DHL Ekspress, UPS, OPEK, K-EX. Większość usług jest oferowana przez minimum dwie firmy, pozwala to na wybranie firmy tańszej. Europa, USA, Kanada, Daleki i Bliski Wschód, Australia i inne kraje są w zasięgu usług kurierskich dostępnych za pośrednictwem ww. aplikacji. Przesyłki międzynarodowe zlecane za pośrednictwem ww. aplikacji mogą być dostarczane do 233 krajów i terytoriów świata w opcji standard lub ekspres. Bogata też jest oferta kurierskich usług krajowych.

     Wpisując w dostępnym na tej stronie kalkulatorze cen - dane liczbowe charakteryzujące przesyłkę - będziemy przekierowani na strony szyfrowane aplikacji CentrumKurierskie.pl, która ułatwi podjęcie decyzji w zakresie wyboru firmy i zamówienie kuriera. Płatności online są możliwe z użyciem większości popularnych kart płatniczych.

      Nie ma łatwiejszego i bardziej efektywnego ekonomicznie sposobu wysyłania dokumentów, paczek lub palet niż korzystanie z dostępu do usług renomowanych firm kurierskich w cenach promocyjnych dostępnych w sieci sprzedaży dyskontowej, w którą wpisuje się CentrumKurierskie.pl oraz wybór najtańszej oferty. Zapraszamy.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- przesyłki kurierskie dhl, broker usług kurierskich, ceny przesyłek kurierskich
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl