Waga (kg)

Wymiary (cm)

Tani broker usług kurierskich

     Tani broker usług kurierskich to CentrumKurierskie.pl. Jest to internetowa platforma brokerska największych firm kurierskich działających w Polsce o powszechnie rozpoznawalnych markach: DHL Express (Poland) Sp. z o.o., UPS Polska Sp. z o.o., OPEK Sp. z o.o., K-EX Sp. z o.o. Dzięki znaczącym obrotom mamy zapewnione duże zniżki od normalnych cen sprzedaży usług. To pozwala zaoferować Państwu jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku. Za pośrednictwem ww. internetowej aplikacji wysyłkowej możliwy jest przez 24 h na dobę dostęp do bogatej oferty usług kurierskich w Polsce i ponad 230 krajach i terytoriach świata.

    Z poziomu jednej aplikacji zagwarantowany jest dostęp online do ww. firm. Przekaz danych jest w pełni zautomatyzowany, co oznacza że dane wprowadzone przez Zlecającego usługę dotrą do wskazanej firmy kurierskiej w postaci niezmienionej, wolne od błędów przetwarzania. Usługa jest realizowana w opcji od drzwi do drzwi, a więc nie trzeba wychodzić z biura lub domu aby przesyłka trafiła do sieci przewoźnika. Zadba o to kurier zgodnie z wytycznymi co do terminu i adresu podanymi przez Zlecającego usługę. Oczywiście w formularzu zgłoszeniowym istnieje opcja osobistej dostawy do punktu nadania.

     Zapraszamy do skorzystania z formularza kalkulatora cen przesyłek kurierskich, który po wprowadzeniu danych opisujących fizyczne parametry przesyłki przekieruje połączenie do aplikacji wysyłkowej z połączeniem szyfrowanym, bezpiecznym, gdzie będzie można kontynuować wycenę przesyłki oraz skorzystać z innych funkcji aplikacji wysyłkowej.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- przesyłki kurierskie opek, przesyłki paletowe, przesyłki kurierskie k-ex
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl