Waga (kg)

Wymiary (cm)

Porównywarka cen, kurierem taniej

     Kurierem jest szybciej, bezpieczniej, pewniej – to wiemy. Jednak do podjęcia decyzji konieczny jest jeszcze jeden przymiotnik – TANIEJ. Wśród wielu firm kurierskich konkurujących o Klienta - najtańszego realizatora usługi oraz najtańszy rodzaj usług - możemy wyszukać poprzez porównywarkę cen usług kurierskich CentrumKurierskie.pl, do której będziemy przekierowani po wypełnieniu powyższego formularza. Dla danej przesyłki o określonych wymiarach i masie oraz określonym miejscu przeznaczenia - aplikacja wykona automatycznie porównanie cen i rodzajów usług dostępnych po cenach dyskontowych dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców bez dodatkowych zbędnych formalności. Aby niska cena nie przekładała się na obniżenie jakości - wykonawców usługi szukamy wśród dużych firm kurierskich o ugruntowanej pozycji na rynku, o wieloletniej tradycji i bogatej infrastrukturze, tradycyjnie świadczących usługi na najwyższym poziomie. Do takich firm należy m.in. DHL Express, UPS, FedEx, OPEK, K-EX.

A jak wygląda rozwinięcie pozostałych przymiotników opisujących usługi kurierskie?

Szybciej – w odniesieniu do usług pocztowych, które na krajową przesyłkę priorytetową deklarują 4 dni robocze, a dla pozostałych 6 dni od dnia nadania - dla firm kurierskich ten przedział czasowy jest 4 razy krótszy.

Bezpiecznej – przesyłki kurierskie firm obsługiwanych przez aplikację wysyłkową CentrumKurierskie.pl m.in. DKL Ekspress, UPS, OPEK, K-EX są automatycznie monitorowane w całym łańcuchu dostaw i realizowane w opcji od drzwi do drzwi.

Pewniej – z chwilą wysyłki, adresat jest informowany SMS oraz e-mailem o planowanym terminie dostawy, a po zrealizowaniu dostawy Nadawca otrzymuje potwierdzenie e-mailem /opcja/.

     Należy dodać jeszcze jeden przymiotnik wygodnie – ponieważ kurier odbierze przesyłkę osobiście i nie musimy dostarczać jej do punktu nadania, a wysyłając jednocześnie różne przesyłki, poprzez różne firmy kurierskie - korzystamy z jednej aplikacji, z poziomu tej samej aplikacji możemy opłacić należności jak również monitorować nadane przesyłki. Zapraszamy.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- przesyłki kurierskie k-ex, tani broker kurierski, tanie przesyłki kurierskie
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl