Waga (kg)

Wymiary (cm)

Paczka do Francji

     Wysyłając paczkę z Polski do Francji - do znajomych lub rodziny, polecamy powyższy kalkulator wyceny kosztów wysyłki w wykonaniu DHL Ekspress oraz UPS. Wpisując dane podstawowe do powyższego kalkulatora przesyłek kurierskich po kliknięciu przycisku Sprawdź - zostaniemy przekierowani na kodowane strony aplikacji wysyłkowej CentrumKurierskie.pl. Obliczone ceny uwzględniają upusty promocyjne przewidziane dla usług dostępnych w sieci sprzedaży dyskontowej. Ww. aplikacja umożliwia po dokonaniu wyboru firmy na realizatora usługi – zamówienie kuriera, przygotowanie dokumentów przewozowych, opłacenie przesyłki oraz monitorowanie poszczególnych etapów realizacji zlecenia.

Przy wysyłaniu paczek do Francji należy przestrzegać ogólnych wytycznych obowiązujących w zakresie przesyłki towarów zabronionych wynikających z przepisów IATA, ICAO, ADR oraz dodatkowo należy uwzględnić aktualne francuskie przepisy importowe, które poszerzają tą listę o szereg pozycji, min. perfumy, witaminy, sacharynę, silikon używany w chirurgii plastycznej. Obowiązek zgodności zawartości przesyłki z obowiązującymi przepisami spoczywa na Wysyłającym.

We Francji mieszka ponad milion osób pochodzenia polskiego, głównie w dużych miastach takich jak Paryż, Lyon, Marsylia, Lille, Tuluza, Bordeaux, Nicea, Nantes, Strasburg, Toulon oraz Nord-Pas-de-Calais w okolicach Lille Lens i Valenciennes. Polonia francuska to jedna z najstarszych i najliczniejszych społeczności polskich w Europie, sięga czasów rozbiorów i powstań narodowych, zwiększyła swą liczebność również w wyniku emigracji ekonomicznej po 2004 r.

Wysyłając paczkę do rodziny lub znajomych we Francji - z użyciem ww. aplikacji wykonamy to tanio i szybko. Zapraszamy.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- tanie przesyłki kurierskie, przesyłki kurierskie k-ex, najtańsze przesyłki
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl