Waga (kg)

Wymiary (cm)

Paczka do Belgii

     Wysłanie paczki z Polski do Belgii  z użyciem tej aplikacji jest zadaniem prostym, szybkim i tanim. Koszt wysyłki w opcji standard oraz ekspres w wykonaniu DHL Expres i UPS określimy korzystając z powyższego kalkulatora cen przesyłek kurierskich, który po wpisaniu danych podstawowych opisujących wagę i wymiary paczki przekieruje nas na szyfrowane strony internetowej aplikacji wysyłkowej CentrumKurierkie.pl. Obliczone ceny uwzględniają upusty promocyjne przewidziane przez ww. Firmy dla Klientów indywidualnych wysyłających paczki prywatne również dla Klientów biznesowych. Ww. aplikacja umożliwia po dokonaniu wyboru firmy na realizatora usługi – zamówienie kuriera, przygotowanie dokumentów przewozowych, opłacenie przesyłki oraz monitorowanie poszczególnych etapów realizacji zlecenia. Zapraszamy do korzystania z aplikacji.

    Wysyłając paczkę z Polski do Belgii należy zadbać o zgodność zawartości paczki z wymaganiami przepisów celnych, które wśród towarów niedozwolonych wymieniają, min.: mięso, tłuszcz, ptasie jaja, dziczyznę, ryby i pierze.

     Belgia to kraj o znacznej różnorodności kulturowej i językowej, powierzchniowo 10 krotnie mniejszy od Polski, należy do krajów bogatych UE. Jest państwem federalnym z trzema regionami o szerokiej autonomii: Flandria (język niderlandzki), Walonia (język francuski) i Region Stołeczny Brukseli. Trzecim językiem urzędowym jest język niemiecki. Lokalizacja geograficzna sprzyja rozwojowi handlu i lokowaniu najważniejszych inwestycji unijnych. Główne miasta to Antwerpia, Bruksela, Schaarbeek, Gandawa, Charleroi, Liege, Brugia, Namur, Anderlecht, Ukkel, Elsene. Ośrodki polonijne w Belgii to: Antwerpia, okręgi Liege i Limburgia. W Brukseli i Charleroi mieszka po ok. 20 tys. Polaków.
    

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- firmy kurierskie, tanie przesyłki kurierskie, broker przesyłek kurierskich
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl