Waga (kg)

Wymiary (cm)

Paczka do Austrii

     Paczki z Polski do Austrii można wysłać za pośrednictwem m.in. DHL Express, UPS lub jednej z wielu innych firm funkcjonujących na rynku usług kurierskich. Austria należy do najbogatszych krajów UE, zamieszkuje ją ponad 8 mln ludzi, z czego 1/4 w Wiedniu. Główne miasta to Wiedeń, Graz, Linz, Salzburg, Innsbruk, Klagenfurt, Villach, Wales, Sankt Pölten, Dornbirn. Centralne położenie w Europie sprzyja rozwojowi handlu z sąsiednimi krajami. Większość przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych w Austrii jest stosunkowo niewielkie w skali międzynarodowej. W kraju dobrze rozwinięta społeczna gospodarka rynkowa i bliskie więzi z innymi gospodarkami UE pozwala na wysoki standard życia. Jest idealnym krajem do osiedlania się emigrantów z wielu krajów w tym z Polski. Polonia w Austrii liczy ponad 80 tys., w charakterze osiedleńczym ok. 55 tys. osób.

Wysyłając paczkę do Austrii nie wolno umieszczać w niej m.in. esencji do napojów alkoholowych, wódki w ilościach ponad 1l.

Koszt wysyłki w opcji standard oraz ekspres w wykonaniu DHL Expres i UPS określimy korzystając z kalkulatora cen przesyłek kurierskich, który po wpisaniu danych podstawowych opisujących wage i wymiary paczki przekieruje nas do internetowej aplikacji wysyłkowej CentrumKurierkie.pl. Obliczone ceny uwzględniają upusty promocyjne przewidziane przez ww. Firmy dla Klientów indywidualnych wysyłających paczki prywatne również dla Klientów obszaru B2C, B2B. Ww. aplikacja umożliwia po dokonaniu wyboru firmy na realizatora usługi – zamówienie kuriera, przygotowanie dokumentów przewozowych, opłacenie przesyłki oraz monitorowanie poszczególnych etapów realizacji zlecenia. Możliwa jest również opcja osobistego dostarczanie przesyłki do punktu nadania. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora paczek i aplikacji wysyłkowej.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- tanie przesyłki kurierskie, ceny przesyłek kurierskich, przesyłki kurierskie ups
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl