Waga (kg)

Wymiary (cm)

Paczka do Australii

     Wysłanie paczki z Polski do Australii z użyciem tej aplikacji jest zadaniem prostym, szybkim i tanim. Zasadnym jest jednak zadbać o zgodność zawartości paczki  z obowiązującymi australijskimi przepisami przywozowymi, które są dość obszerne i szczegółowe, ale też jest łatwy do nich dostęp poprzez Internet. Australijski rząd kontroluje import towarów do Australii. Niektóre pozycje są objęte bezwarunkowym zakazem, na inne pozycje należy otrzymać pisemną zgodę. Niektóre towary mogą wymagać zgody więcej niż jednej agencji rządowej, niektóre towary są zwolnione z cła, na inne cło obowiązuje. Aby być pewnym statusu celnego zawartości przesyłki do Australii, przy dość częstej aktualizacji przepisów - proponujemy sprawdzić dostępną w internecie bazę danych importowych ICON / AQIUS. Baza ta zawiera ponad 20 tys. pozycji dotyczących produktów pochodzenia roślinnego, zwierzęcego oraz wytwórczości człowieka, można też skontaktować się - również poprzez internet - z Centrum Informacji Celnej i Wsparcia (CISC) Australijskiej Służy Celnej, które udziela ogólnych informacji o procedurach celnych w odniesieniu do towarów zakazanych i ograniczonych.

     Polonia w Australii liczy ponad 160 tys. osób zamieszkałych głównie w największych miastach tego kontynentu – państwa. Największe skupisko Polaków jest w stanie Wiktoria (Melbourne, Geelong), drugie miejsce co do liczebności zajmuje Nowa Południowa Walia ( Sydney, Newcastle , Wollongong) , następnie Stan Queensland (Brisbane, Gold Coast, Sunshine Coast) oraz miasta Adelaide - Australia Płd i Perth- Australia Zachodnia.

     Zapraszamy do wysyłania paczek do Australii po promocyjnych cenach za pośrednictwem naszej aplikacji wysyłkowej CentrumKurierskie.pl, która pełnia funkcję brokera usług kurierskich największych światowych przewoźników min. DHL i UPS.
    

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- przesyłki międzynarodowe, broker usług kurierskich, tanie przesyłki międzynarodowe
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl