Waga (kg)

Wymiary (cm)

Kurierem? tylko kurierem


    Wysyłanie kurierem - obecne w całej historii rozwoju cywilizacji stało się znakiem naszych czasów, za sprawą internetu kurier zawsze na czas, zawsze do usług.  Kurier postrzegany przez Klienta realizuje najtrudniejszy i najbardziej kosztowny w łańcuchu dostaw  odcinek usług tzw. usługi pierwszej mili oraz usługi ostatniej mili. Wyłączając zlecenia lokalne i regionalne oraz zlecenia bezpośrednie,  przesyłka trafia do hubów oraz centrów dystrybucji i stosownie do adresu przeznaczenia angażuje zasoby firmy kurierskiej, krajowe, europejskie lub globalne. W obszarze rynku europejskiego i globalnego gdzie zachodzi potrzeba  odpraw celnych - firmy kurierskie  działające na tych rynkach,  pełnią funkcję uprawnionych integratorów takich usług oraz szeregu innych usług dodatkowych stosownie do zdefiniowanych potrzeb Klienta, przykładem takich megaintegratorów są min.: UPS, DHL Ekspress, FedEX, DPD Ekspress, TNT Ekspress.
    Kurier - zawód który odkrył znaczenie optymalizacji działań  w obszarze przesyłanych dokumentów i paczek, stał się wzorem w obszarze innych rodzajów usług, przyczyniając się do organizacji pracy wg zasady: just-in-time. Tym samym określenie kuriera tradycyjnie kojarzone raczej z małymi przesyłkami typu dokumenty i paczki do 2 kg, stało się również synonimem świadczenia wszelkich innych usług z obszaru logistyki. Zacieranie się różnic co do sposobu realizacji - wszak optymalizacja działań je normalizuje – powoduje,  że firmy do niedawna specjalizujące się w obsłudze określonych rynków lub określonych  rodzajów  przesyłek,  w tym firmy spedycyjne, transportowe i logistyczne - z powodzeniem szukają klientów w sektorach dotychczas przez nie nieobsługiwanych. Zaistniała konkurencja korzystnie wpływa na obniżenie cen usług kurierskich i podniesienie ich jakości.  
    Powyższe uzasadnia twierdzącą odpowiedź na postawione w tytule pytanie, czy wysyłać kurierem? Tak, tylko kurierem. Przy zachowaniu konkurencyjnych cen, oferty firm kurierskich zawierają wyczerpujące katalogi rodzajów usług i z reguły są opatrzone zapisem dodatkowym:  wg  potrzeb Klienta.
    Zapraszamy do wysyłania  kurierem za pośrednictwem aplikacji  , która w obszarze przesyłek ekspresowych udostępnia  Państwu możliwość wybrania spośród kilku firm kurierskich – najtańszej, stosownie do Państwa przesyłki oraz  zamówienie kuriera, a następnie śledzenia statusu realizacji zlecenia. Ceny usług kurierskich zamówionych za pośrednictwem aplikacji wysyłkowej są  cenami promocyjnymi, objęte rabatem, wynikającym z dyskontowej – promocyjnej polityki cenowej megaintegratorów - megapoczt, największych graczy na rynku usług kurierskich. Aby skorzystać z rabatu  należy z poziomu ww. aplikacji wydrukować list przewozowy. Do aplikacji wysyłkowej przekieruje Państwa  kalkulator przesyłek dostępny na tej stronie. Zapraszamy.
    
    
   

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- tanie przesyłki międzynarodowe, ceny przesyłek kurierskich, przesyłki kurierskie
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl