Waga (kg)

Wymiary (cm)

Kurier online

     Kurier online czyli kurier dostępny w każdej chwili, a dokładniej jest to możliwość złożenia zamówienia na usługę kurierską za pośrednictwem aplikacji internetowej, która – co wynika ze specyfiki internetu dostępna jest online czyli 24 h na dobę w każdym dniu roku. W powszechnym wydaniu sama usługa kurierska realizowana jest już niekoniecznie natychmiast, ale w ustalonym w zgłoszeniu terminie, chociaż opcję super szybkiej usługi znajdziemy w ofercie większości firm kurierskich. Wysyłanie paczek, palet, dokumentów nigdy nie było tak łatwe jak w erze aplikacji internetowych. W opcji od drzwi do drzwi zamówiony kurier odbierze przesyłkę od nadawcy w ustalonym terminie (istnieje również opcja dostawy do punktu nadania), a następnie przesyłka zostanie dostarczona do rąk adresata z wcześniejszym automatycznym powiadomieniem e-mailem lub SMS o przewidywanym terminie dostawy.
     Prosto, szybko, bezpiecznie, a za pośrednictwem aplikacji CentrumKurierskie.pl również tanio. Wystarczy wypełnienie prostego formularza na ekranie terminala internetowego i kilka kliknięć myszką aby informacje zostały automatycznie odebrane i przetworzone przez wybraną przez Państwa firmę kurierską. Raz wprowadzone dane posłużą również do wydrukowania dokumentacji przewozowej. Połączenie internetowe w zakresie składania zamówienia oraz realizowanych płatności realizowane są poprzez certyfikowane łącza szyfrowane, bezpieczne, spełniające wymagania przepisów bankowości elektronicznej.
     Bezpłatnie udostępniamy firmom i osobom prywatnym możliwość porównywania cen usług kurierskich firm wiodących w branży min.: DHL Express, K-EX, OPEK, UPS. Z poziomu tej samej aplikacji istnieje możliwość zamawiania kuriera, opłacenia online usługi kurierskiej oraz monitorowanie przesyłki. Po wprowadzeniu danych fizycznych opisujących przesyłkę będziemy przekierowani na połączenie szyfrowane i ww. aplikację wysyłkową. Zapraszamy.

Przesyłki międzynarodowe w dobrych cenach

Tanie przesyłki kurierskie są dla osób prywatnych jak i firm wysyłających nawet jedną przesyłkę. Dostęp odbywa się w systemie online - poprzez łącze internetowe i internetową aplikację wysyłkową CentrumKurierskie.pl, dzięki której możemy automatycznie porównać ceny usług kurierskich i zamówić kuriera jednej z renomowanych firm m.in. DHL Ekspress, UPS, OPEK, K-EX. Większość usług jest oferowana przez minimum dwie firmy, pozwala to na wybranie tańszej opcji. Europa, USA, Kanada, Daleki i Bliski Wschód, Australia i inne kraje są w zasięgu usług kurierskich dostępnych za pośrednictwem ww. aplikacji. Przesyłki międzynarodowe, przesyłki paletowe i inne mogą być dostarczane do 233 krajów i terytoriów świata w opcji standard lub ekspres.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- tanie przesyłki międzynarodowe, przesyłki kurierskie opek, przesyłki międzynarodowe
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl