Waga (kg)

Wymiary (cm)

Kurier DHL Ekspres, FedEx, UPS, OPEK, K-EX

     Kurier w swej historycznej odsłonie kojarzony z biegiem maratońskim, z bezgranicznym poświęceniem sprawie - jest niezastąpiony również w erze mobilnego internetu i postępującej globalizacji. Handel elektroniczny i transgraniczne przemieszczenia ludności powodują rosnące zapotrzebowanie na jego usługi, ale już w nowoczesnym wydaniu służącym sprawom gospodarczym i bytowym ludności. Świadczy usługi w zakresie przemieszczania towarów od nadawcy do adresata w opcji od drzwi do drzwi. Praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób prywatnych, małych, dużych i wielkich przedsiębiorstw. Niezastąpiony w realizacji zawartych transakcji sprzedaży internetowych. Niezastąpiony przy wysyłce nadbagażu z portów lotniczych. Pełni funkcje zaufanego pośrednika

     Na krajowym rynku usług kurierskich funkcjonuje wiele przedsiębiorstw o różnej skali i zakresie świadczonych usług. Firmy o bogatej ofercie usług podstawowych i skatalogowanych usług dodatkowych - obejmujące swoim zasięgiem działania, poprzez sieć strategicznie rozmieszczonych terminali - niemal wszystkie kraje i terytoria świata, są to m.in.: DHL Ekspres, FedEx, UPS; firmy mniejsze krajowe takie jak OPEK, K-EX oraz wiele innych. Jak zamówić kuriera w jednej z ww. renomowanych firm kurierskich w niskiej, promocyjnej cenie? Aplikacja CentrumKurierskie.pl, do której zostaniemy przeniesieni po użyciu obecnego na tej stronie kalkulatora cen przesyłek umożliwia wybranie najtańszej firmy w danej kategorii usług. Zamówienie kuriera i jego opłacenie zgodnie z zasadami bezpiecznej bankowości elektronicznej, a następnie monitorowanie przesyłki. Usługi zamawiane za pośrednictwem aplikacji wysyłkowej CentrumKurierskieg.pl objęte są promocją cenową udzielaną przez każdą z ww. firm dla sieci sprzedaży dyskontowej. Ceny są jedne z najniższych, jak również istnieje możliwość ich automatycznego porównania. Zapraszamy. Kurierzy DHL Ekspres, FedEx, UPS, OPEK, K-EX czekają na Państwa zlecenia.

Przesyłki paletowe i kurierskie w UE

Gdy chcesz nadać przesyłki międzynarodowe, CentrumKurierskie.pl pozwoli wybrać tanie przesyłki międzynarodowe w ponad 230 krajach i terytoriach świata, a także w Polsce. Dzięki znaczącym obrotom mamy zapewnione duże zniżki od normalnych cen sprzedaży usług. To pozwala zaoferować Państwu atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich i jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku. Aby niska cena nie przekładała się na obniżenie jakości - wykonawców usługi szukamy wśród dużych firm kurierskich o ugruntowanej pozycji na rynku, o wieloletniej tradycji i bogatej infrastrukturze. Ta internetowa platforma brokerska największych firm kurierskich działających w Polsce o powszechnie rozpoznawalnych markach, pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- broker usług kurierskich, przesyłki kurierskie dhl, przesyłki paletowe
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl