Waga (kg)

Wymiary (cm)

e-Usługi kurierskie

e-Usługi kurierskie dostępne z użyciem zaawansowanej aplikacji internetowej CentrumKurierskie.pl. to min. automatyzacja wymiany informacji pomiędzy Klientem a firmą kurierską, płatności on line oraz monitorowanie postępu realizacji zlecenia - to podstawowe funkcje, które określamy jako Kalkulator cen usług kurierskich dostępny na tej stronie po wprowadzeniu danych podstawowych przesyłki przenosi nas na bezpieczną stronę szyfrowaną tejże aplikacji wysyłkowej. Obsługa jest w pełni intuicyjna z podpowiedziami wyświetlanymi po wskazaniu kursorem znaku zapytania.

Aplikacja jest pomocna przy wyborze typu usługi i firmy ją realizującej. Po zdefiniowaniu parametrów fizycznych przesyłki i danych adresowych otrzymujemy informację: ile dana usługa będzie kosztować już po uwzględnieniu zniżek przypisanych do sieci sprzedaży dyskontowej. Bogatsi o taką wiedzę wybieramy interesującą nas firmę kurierską i korzystając ze wspomnianych wyżej mechanizmów automatyzacji wymiany informacji udostępnionych przez aplikację zamawiamy kuriera.

e-Usługi kurierskie zdecydowanie upraszczają i skracają procedury obsługi przesyłek. Z chwilą opłacenia online usługi - co jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia, tworzony jest wirtualny automatyczny kanał informacyjny N-W-A tzn. nadawca-wykonawca-adresat, który automatycznie dokumentuje poszczególne etapy przesyłki, a w przypadku zdarzeń nieprzewidzianych umożliwia przekazanie informacji zwrotnej. Kanał, po którym co prawda jeszcze nie w sposób tele- , ale tradycyjnie podąża nasza przesyłka z ustaloną szybkością dostawy np. w czasie do 24 godz. od przyjęcia zlecenia. Zapraszamy do korzystania z e-usług kurierskich z użyciem ww. apliakcji CentrumKurierskie.pl.

(C) 2012 - 2018

Wyslij-paczke.com.pl

- ceny przesyłek kurierskich, tanie przesyłki międzynarodowe, przesyłki kurierskie ups
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie: SeoBusiness.pl